SWINGERS KLUB GOTIKA

user
MarkétaaDavi
Standart Czech Republic
SWINGERS KLUB GOTIKA
SWINGERS KLUB GOTIKA

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH PRVNÍHO AMATÉRSKÉHO SWINGERS KLUBU VE STŘEDOVĚKÉM STYLU

Náš klub patří k těm menším, a proto si Vám můžeme dovolit nabídnout klid, pohodlí a intimní prostředí.100% diskrétnost je zaručena odlehlou polohou klubu mimo město.Najdete nás v jižních Čechách na Písecku.
Pokud nás navštívíte ocitnete se rázem v ,, době krásných paní a šlechetných rytířů“. Máte možnost okusit saunu , relaxační bazén a dvě intimní místnosti, které můžete využít dle Vašich představ. K dispozici Vám je také posezení na měkkých kožešinách u bohatě prostřených stolů. Podávají se pečená kuřátka, žebírka a jiné pochutiny… Žízeň uhasíte vínem, medovinou, pivem či dalšími alko i nealko nápoji. Celková atmosféra je dokreslená gotickou hudbou. Parkování je zajištěno v místě.
Doufáme, že návštěva u nás Vás mile překvapí a budete se rádi vracet.
Vždy Vás rádi přivítáme Vaši

Market a David


O SWINGERS

Při vyslovení slova swingers se většinou vybaví skupinový sex nebo střídání partnerů.. To ovšem není tak úplně pravda. Swingers je o nevšedních sexuálních zážitcích a prožitcích, mezi které skupinový sex samozřejmě patří, ale také se můžete jen dívat a být viděn. Výběr s kým si chcete užívat a s kým ne je pouze na Vás. A pokud zůstanete celý večer pouze se svým partnerem, tak se na vás určitě nikdo nebude mračit.

NE znamená NE a není považováno za urážku. Vše co se odehrává je zcela dobrovolné a nikdo se nemá do ničeho nutit. Na swingers se páry a ženy chodí uvolnit, zažít nevšední a nepoznané pocity, napětí a vzrušení.

Pokud Vás láká návštěva takového klubu nejdříve si s partnerem ujasněte, co od toho očekáváte a kam až můžete zajít, stanovte si takzvané mantinely . Také si společně domluvte nějaké znamení, kterým dáte najevo, že se váš partner-ka dostal-a dál či jinam než je vám příjemné

Swingeři nejsou uzavřená komunita.........naopak.
Ti kdo přijdou na swingers-party vědí, že tu jsou kvůli sexu a tudíž odpadávají bariéry studu a jakéhokoli vysvětlování. Všichni jsou si rovni a záleží jen na vzájemných sympatiích s kým večer strávíte.

Je mnoho těch, kteří na swingers našli koření svého sexuálního života, našli nové přátele a setkávají se při těchto akcích.


O PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ
Pokud Vás láká návštěva takového klubu nejdříve si s partnerem ujasněte, co od toho očekáváte a kam až můžete zajít, stanovte si takzvané mantinely . Také si společně domluvte nějaké znamení, kterým dáte najevo, že se váš partner-ka dostal-a dál či jinam než je vám příjemné. Jste tu přeci pro příjemné zážitky, ne aby jste si ublížili.
Ti kdo přijdou na swingers-party vědí, že tu jsou kvůli sexu a tudíž odpadávají bariéry studu a jakéhokoli vysvětlování. Všichni jsou si rovni a záleží jen na vzájemných sympatiích s kým večer strávíte.
Je mnoho těch, kteří na swingers našli koření svého sexuálního života, našli nové přátele a setkávají se při těchto akcích.

Nic tedy nebrání tomu, aby nastal Váš den D. Nadechněte se a do toho! A až u nás budete sedět, srdce Vám bude tlouct jako o závod a začnete se zabývat myšlenkou, že jste sem přece jenom neměli chodit, tak vězte, všichni byli jednou na párty poprvé, i my. A už jsme na ní zůstali.
Těšíme se na Vás!

PRAVIDLA KLUBU

PRAVIDLA AMATÉRSKÉHO SWINGERS KLUBU GOTIKA:
1. Členem klubu se stává každý dobrovolně na základě svého svobodného rozhodnutí po první návštěvě a obdržení klubové karty
2. Jsme amatérský privátní soukromý klub, proto nemáme povinnost vzít za člena každého
3. Minimální věk člena klubu je 18 let, horní věková hranice není nikterak omezena
4. Členem klubu se může stát samotná žena, nebo pár po první návštěvě klubu, kde získá klubovou kartu. Samotní muži nemají do klubu přístup, mimo předem ohlášených akcí
5. Vstup na akce je stanoven mezi 21:00 – 22:00 , není-li uvedeno jinak. Prosíme buďte dochvilní, aby jste nenarušovali dění v klubu.
Konec párty je ve 4:00 hod.
6. Styl oblečení necháme zcela na Vašem vkusu a pohodlí, nicméně erotické prádlo a doplňky jsou vždy vítány
7. Vstupem do klubu se každý zaručuje svým 100% zdravotním stavem. Doporučujeme Vám používat kondomy, které jsou u nás zdarma k dispozici. Zvažte návštěvu u nás i pokud jste nachlazeni, nebo na Vás jde chřipka
8. NE znamená NE, vše musí být dobrovolné a po vzájemné dohodě. NE není urážka. Nikdo nesmí nikoho do ničeho nutit
9. Kouření je povoleno pouze v určeném prostoru
10. Před každým vstupem do sauny, nebo do bazénu je z hygienických důvodů povinností každého se osprchovat. Do sauny se nedoporučuje vstup podnapilým osobám a je vždy na vlastní zodpovědnost
11. Každý člen klubu je povinen zachovávat mlčenlivost o dění v klubu a ostatních účastnících párty

JE ZAKÁZÁNO:
1. Focení a pořizování jakéhokoli audio nebo video záznamu
2. Vstup pod vlivem alkoholu, nebo drog
3. Agresivní, žárlivé a netolerantní chování. Při takovýchto projevech chování budete z klubu okamžitě vykázáni a příště Vám již nebude umožněn vstup


PROGRAM

KLASIK PÁRTY
– konají se v pátek a sobotu dle programu (od 21:00 do 04:00) , vstup pro páry a samotné ženy
SOUKROMÉ PÁRTY
– klub je možný pronajmout i pro uzavřenou společnost – je nutné závazně objednat s dostatečným předstihem !!!
SAUNA + WHIRPOOL
- máte rádi saunu a o swingers nestojíte? není problém - stačí nás kontaktovat...
UBYTOVÁNÍ
- v našem klubu je možné po párty přenocovat, kapacita je však omezena, REZERVACE NUTNÁ!

MAXIMÁLNÍ KAPACITA NAŠEHO KLUBU JE 12 PÁRŮ

O CENÁCH

Klubový příspěvek je vždy za jednu návštěvu.
V ceně příspěvku je zahrnuto :

NÁPOJE ZDARMA :
- welcome drink, nealko nápoje, káva, pivo,
ALKO (2x lahev vína nebo 6x panák)

pohoštění, využití sauny a relaxačního bazénu, přezůvky, osušky, sprchové gely, lubrikační gely a kondomy standardní velikosti

Klubové příspěky:

Pár (muž + žena) základní cena .... 1500,- Kč s noclehem - 2000,-Kč
Pár … 1300,- Kč s noclehem - 1700,-Kč
Pár - PLNÉ ČLENSTVÍ) .... 1100,-Kč s noclehem - 1500,-Kč
Samotná žena , základní cena .... 200,-Kč
Samotná žena .... zdarma

! Platební karty nepřijímáme !


SAUNA + WHIRPOOL

Klub GOTIKA Vám nabízí své nevšední prostory ke strávení příjemných chvilek.
Nabízíme saunování na jihu čech - písecko - pro páry nebo skupiny přátel v jakémkoliv složení.
K dispozici Vám je i bazének s bublinkami a slanou vodou , dobře zásobený bar s nápoji a nabízíme i možnost přespání ve třech čtyřlůžkových pokojích.

Termín saunování je nutné nahlásit alespoň 3 dny dopředu!

Přijďte si vychutnat nevšední středověké prostředí se stylovou hudbou do našeho soukromého relaxačního klubu.

Veškeré info a objednávky na tel.: 774919092

SW-klub Gotika
KLUB SE NACHÁZÍ NA PÍSECKU V JIŽNÍCH ČECHÁCH - PŘESNOU ADRESU VÁM SDĚLÍME Z DŮVODU DISKRÉTNOSTI tel. : 774 91 90 92
[email protected]

By Location More